צור קשר

נא למלא את הפרטים ואנו נחזור אליך בהקדםליעוץ והזמנות

משרד:09-9501991

רם נייד:052-8863969

מייל:mail@outdoor-kitchen.co.il

שעות הסטודיו:

ימים א- ה 08:30 עד 17:00

יום ו' - 08:30-12:00

הגעה לפגישה בתיאום מראש בלבד

 
 

• אנחנו בתהליך בניית בית, מתי נכון ליצור אתכם קשר?

ככל שיוצרים עימנו קשר יותר מוקדם בתהליך, כך שילוב מטבח החוץ יותר קל ונכון, וזאת כיוון שבמטבח הגן משתלבות מספר מערכות שיש להכין אותן מראש, כגון: אינסטלציה, גז וחשמל. אך גם אם הבית כולו בנוי ומאוכלס ואתם מעוניינים להוסיף מטבח חוץ, יש מספר פתרונות יעילים לשילוב המערכות השונות.

• האם ניתן להתקין מטבח חיצוני ללא פרגולה?

שכן לא נעים בימי הקיץ החמים כשהשמש קופחת לעמוד ולצלות בשר על הגריל. רצוי שתהיה הצללה על מנת שיהיה נעים לכולם .אפשרי בהחלט. התקנו מטבחים רבים ללא כל כיסוי ומצבם מצויין, אך עם זאת אין אנו ממליצים על כך

• כמה זמן יחזיק מעמד מטבח חיצוני?

המטבחים שלנו נבנים ומורכבים מהחומרים הטובים ביותר העמידים בתנאי חוץ. הם מיועדים להתמודד עם כל הגורמים השונים ומכאן שהמטבח החיצוני שלכם יחזיק מעמד שנים רבות.  כן חשוב לדעת שעם הזמן יהיו סימני שחיקה מסויימים בדיוק כמו בכל ריהוט חיצוני אחר. מטבחים חשופים בקביעות לקרני שמש, חום, גשם, אבק ועוד ורק טיבעי שעם השנים יאבדו מעט ברק. תחזוקה בסיסית חשובה בדיוק כמו במטבח הפנימי שלכם. המטבח החיצוני שלכם יחזיק מעמד שנים רבות וייראה נפלא אם יטופל כראוי. הצללה מתאימה חשובה ומומלצת מאוד.

• מהו מחיר מטבח חיצוני?

מטבחי החוץ שלנו מותאמים באופן אישי לכל לקוח- מבחינת מוצרים ,חומרים וכמובן עיצוב ולכן קשה לענות על שאלת המחיר באופן כולל. נוכל להגיד שמטבחי גן מאובזרים מתחילים ב 60,000 ש”ח.

• במה מיוחדים המטבחים שלנו?

החומרים והמוצרים בהם אנו משתמשים הם כולם ברמת האיכות הגבוהה ביותר. כולם עמידים לחלוטין בתנאי חוץ – שמש, גשם וכו
מטבחי החוץ שלנו הם בהתאמה אישית לכל לקוח ואינם לקוחים מקטלוג של חברה זו או אחרת המייבאת מחו”ל. כל המטבחים שלנו בתכנון עד לפרטים הקטנים מול הלקוח, לדוגמא: אנו מתאימים את גובה המגירות לפי גובה הכוסות שיאוכסנו, רוחב המגירות עפ”י סט הצלחות ועוד..

• מה נכון להביא לפגישה הראשונה?

על מנת שהפגישה הראשונה תהיה יעילה ואפקטיבית, אנו ממליצים להביא אתכם סקיצה של האיזור בו ימוקם מטבח הגן ומידות. בנוסף יש לחשוב על הפונקציות אותן תרצו להכניס במטבח החוץ. במידה ומידות לא קיימות וחומרים הם מכם והלאה.. אנחנו נשמח לתכנן את המטבח מא’ ועד ת’ ולהמליץ על חומרים המתאימים לעיצוב הבית

• מהם הגרילים איתם אתם עובדים?

בסטודיו אנחנו מבצעים התאמה אופטימלית של הגריל ללקוח ולשיטות הבישול שלכם, אם אתם מעוניינים בגריל גז, גריל פחמים או בשילוב השניים, עפ”י תכנון שלנו ובתוצרת כחול -לבן תקבלו את הגריל המתאים לכם גם בגודל וגם בפונקציות.

המתאימים להיות BUILT IN בתוך מטבח חיצוני בנוסף, אנחנו עובדים עם  מיטב סוגי הגרילים המיובאים לארץ.

• מהם זמני האספקה של מטבחי החוץ?

כל פרוייקט של מטבח חיצוני הוא פרוייקט ייחודי ועל כן לכל מטבח חיצוני זמני אספקה שונים כשמורכבות הפרוייקט מעידה על זמן האספקה.
ניתן לומר כי ברוב הפרוייקטים כ- 7 שבועות לאחר הזמנת המטבח התחלנו בהרכבת המטבח בבית הלקוח.

• האם אתם מספקים רק שירותי תכנון ועיצוב?

השירות שאנו נותנים נקרא “פרוייקט מפתח”, כלומר מהפגישה הראשונה ועד להדלקת הגריל הראשונה אנחנו אתכם לאורך כל הדרך! אנחנו אנשי המקצוע היחידים שאתם עובדים מולם ובכל עניין שהוא אתם פונים אלינו ולא מתרוצצים בין אנשי המקצוע השונים. אך במידה ואתם בעת בניית הבית ויש לכם את אנשי המקצוע המתאימים לבניית מטבח החוץ, נוכל לספק רק שירותי עיצוב ותכנון. במידה ויש צורך- גם שירותי פיקוח עליון.

• לאיזו סגנון אדריכלי מתאימים מטבחי החוץ?

מטבחי החוץ שאנו מעצבים, כל אחד מותאם ללקוח ולאדריכלות ביתו. לא קיים הבית שלא ניתן להתאים לו חומרים לבניית מטבח חיצוני. אם האדריכלות כפרית, או מודרנית, אנו מתאימים את החומרים והטכנולוגיה בצורה אופטימלית.

• אילו אביזרים ניתן להכיל במטבח החוץ?

מטבח חיצוני מתוכנן להתאים לדרך החיים שלכם ולצורת האירוח שלכם, מכאן שהלקוח בוחר את האביזרים המשלימים המתאימים לו.
ניתן להכיל מגוון רחב של פונקציות כגון: גריל,כיריים,מקרר,מכונת קרח,מדיח כלים, טאבון וכל העולה על רוחכם.

• האם מטבח הגן מתאים גם לפנטהאוזים או דירות גג?

בהחלט כן. מטבחי החוץ שלנו בנויים מחומרים עמידים ב 100% לכל תנאי מזג האוויר ואין זה משנה אם הם ממוקמים על הגג או בחצר הבית.

• מה ההבדל בין מטבח חוץ לעמדת גריל?

בעזרת מטבח חוץ ניתן להכין את כל הסעודה לאורחים מהאפרטיף ועד למנה האחרונה (כולל שטיפת הכלים), להיות בחברת האורחים והמשפחה בזמן הבישול ולהינות יחד מהחוויה.
גריל נועד רק כדי לעשות “על האש”..בדרך כלל בצד הגינה בגלל העשן… .